Кава з мером


Кава з мером ?

22 вересня наше славне селище Арбузинка святкує свій День народження, 241 історія з моменту створення. Цей день з моменту створення Арбузинської територіальної громади завжди святкується особливо.

От і цього дня заходи почалися з ранку голова Арбузинської ТГ Євгеній Травянко провів зустріч з громадськими активістами, тренерами, керівниками гуртків, учасниками громадських організацій, волонтерами.

За гостинним столиком вони поділились досвідом роботи, розповіли про успіхи та плани.

— Мені приємно відзначити, — сказав Євгеній Віталійович, — що у нашому селищі так багато активістів. Ви часто приходити до мене зі свіжими ідеями, і такі ініціативи я завжди підтримував і підтримуватиму надалі. Рухайтесь далі, я чекаю від вас ще більших результатів! Дякую, що робите Арбузинку кращою!

На завершення зустрічі активну участь у житті громади, високу професійну майстерність та з нагоди святкування Дня селища Арбузинка Євгеній Травянко вручив Подяки селищного голові:
Артюх Олександру Анатолійовичу та
Ірині Олександрівні — організаторам мотозліту Мото-Арбуз;

Петренку Сергію Івановичу — керівнику гуртка «Казкові шахи»;

Вітковському Владиславу Олеговичу — президенту Громадської організації «Спортивний клуб Джіссенкай карате та змішаних єдиноборств «Білий тигр»;

Дікусару Андрію Сергійовичу — голові громадської організації «Южноукраїнський клуб екстремальних видів відпочинку «Шершень», волонтеру-рятувальнику;

Мицик Тетяні Валеріївні — інструктору групових програм , фітнес-тренеру;

Погуці Сергію Вікторовичу — активному учаснику добровільного об’єднання рибалок «Фортуна»;

Поплавському Віталію Григоровичу — голові Арбузинського літературного об’єднання «Дар»;

Середенко Аллі Вікторівні — керівнику творчої майстерні «Барви талантів Арбузинщини»;

Турко Сергію Васильовичу — служителю Арбузинської церкви християн віри.